Seo-Copy to agencja content marketingu, która swoją oficjalną działalność zaczęła w listopadzie 2020 roku. Zajmujemy się tworzeniem treści, która opowiada historię marki i sprawia, że staje się ona silniejsza. Content marketing to nie tylko opisywanie usług, produktów i kategorii. To przede wszystkim przedstawienie firmy w taki sposób, aby pokazać jej profesjonalizm i dbanie o klienta. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zobaczyć, jak można w słowach przedstawić obraz Twojej firmy?
Kontakt +48 888 653 626
biuro@seo-copy.pl
Title Image

Kontakt

Uczyń klienta bohaterem twojej historii

Skontaktuj się z nami!

FAQ

Masz pytania? Sprawdź, czy odpowiedź znajduje się poniżej.

Czas realizacji zlecenia uzależniony jest od rodzaju i złożoności prac. Zazwyczaj nasi specjaliści kończą pracę w ciągu 14 dni.

Przede wszystkim musimy wiedzieć, jaka usługa Cię interesuje. Czasami wystarczy tylko link do strony www i kilka zdań o wymaganiach, a niekiedy niezbędny jest dostęp do danych z Google Search Console.

Oferta w głównej mierze opracowywana jest indywidualnie pod kątem każdego klienta. Wpływ na wysokość kosztów ma m.in. ilość tekstów do napisania, ich długość, rodzaj, a także rodzaj zlecenia. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Oferta.

Preferujemy rozliczenie na fakturę, jednak możemy realizować prace na zasadzie Umowy o Pracę/Dzieło/Zlecenie. W żadnym przypadku nie rozliczamy poprzez zwykły przelew na konto, bez sporządzenia jakiejkolwiek umowy. 

W przypadku pozycjonowania lokalnego i wizytówki GMF pierwsze efekty można zauważyć po około miesiącu do dwóch miesięcy, w zależności od konkurencji na rynku i branży. Publikacja tekstów na portalach odbywa się na bieżąco, a raporty z nich przesyłane są na koniec miesiąca.